WordPress Hosting - Zumbak Hosting

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İnternet büyüyor Tüketiciler internet konusunda bilinçleniyor ve internet muazzam büyüklükte bir pazar olarak firmaların son kullanıcılara erişmelerini sağlıyor. Zumbak Hosting ise tam bu noktada dahil oluyor ve senelerdir internet ortamında yer almak isteyen firma ve kuruluşların çözüm ortağı oluyor. Tabiki internet gibi Zumbak Hosting de büyüyor, genişliyor.

2006 yılından bu zamana kadar bilişim sektörüne çeşitli çalışmalar yaparak pek çok deneyimler kazandım sistem yönetiminden kullanıcı desteğine kadar çok çeşitli konularda uzmanlaştım.

Alanlarında uzmanlaşmış ekibim ile problem yaşadığınız her konuda Zumbak Hosting olarak sizlere uzman desteği vermeye hazırız.

Performanslı ve uygun fiyatlı domain, hosting, vps, dedicated, pvp server ve Veri Merkezi hizmetleri vermekteyiz. Türkiye lokasyonunda güçlü sistem ve network alt yapısıyla doğa dostu çevreci çözümleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bilgisayar Programcısı Ali Koyuncu tarafından kurulan Zumbak Hosting, Intel XEON AMD Ryzen işlemcili Dell Hp ve özel tasarım server teknolojisiyle hem ekonomik hem de teknolojik anlamda en güçlü hizmeti vermekteyiz.